psycholog

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innym dziale? Zajrzyj tutaj i daj nam znać, czego potrzebujesz.
Awatar użytkownika
marietta_64
Posty: 0
Rejestracja: 05 cze 2021, 18:51

psycholog

Post autor: marietta_64 »

Jeśli potrzebujecie pomocy psychologicznej i wiecie już o tym, że jej potrzebujecie, to zrobiliście pierwszy krok. Kolejnym jest wybór psychologa. Ja polecam tę poradnię: http://psychologursus.com.pl - są super. Mają dobre podejście do pacjenta.
Wojciechhh2

Re: psycholog

Post autor: Wojciechhh2 »

Wizyta u psychologa stanowi istotny krok w dbaniu o zdrowie psychiczne. Specjalista ten może pomóc w zrozumieniu i radzeniu sobie z różnymi wyzwaniami emocjonalnymi oraz wspierać proces samopoznania i rozwoju osobistego. Skorzystanie z pomocy psychologa to inwestycja w własne dobre samopoczucie i efektywne radzenie sobie z trudnościami życiowymi. Wielu dobrych psychologów można znaleźć w PZU Zdrowie - https://zdrowie.pzu.pl/ . Bez problemu można nawet umówić się z nimi na telemedyczną wizytę, bez wychodzenia z domu, to duża wygoda.
foremka

Re: psycholog

Post autor: foremka »

Centrum Terapii Promitis to miejsce, gdzie naprawdę można poczuć się jak w domu. Terapeuci są nie tylko kompetentni, ale także naprawdę dbają o dobro swoich pacjentów. Gorąco polecam każdemu, kto szuka wsparcia. Najlepiej na stronie http://www.centrum-terapii.pl/promitis-oferta/ zapoznać się z ich ofertą.
merinda

Re: psycholog

Post autor: merinda »

Dobry psycholog Tczew to w sumie prawdziwy skarb. Ludzka psychika jest bardzo krucha, a w życiu bywają różne sytuacje i każdy człowiek inaczej na nie reaguje. Dlatego warto pamiętać o takich miejscach, jak poradnia NovaClinica - gdzie można liczyć na pełne wsparcie.
ODPOWIEDZ