Prowadzenie własnej firmy

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w innym dziale? Zajrzyj tutaj i daj nam znać, czego potrzebujesz.
jutttta

Prowadzenie własnej firmy

Post autor: jutttta »

Ktoś z was prowadzi biznes? Dawajcie wszystkie rady, polecenia itd. Każda uwaga jest dla mnie na wagę złota!
.........................................................................................
brawos

Re: Prowadzenie własnej firmy

Post autor: brawos »

Prowadząc własną firmę musicie być przygotowani na różne sytuacje. Jeżeli będziecie borykać się z dlużnikami, to nie ma lepszego rozwiązania, aniżeli skorzystanie z pomoy AFORTI Collections - to sprawdzona i ceniona firma windykacyjna.
Kuti

Re: Prowadzenie własnej firmy

Post autor: Kuti »

Jedną z form działalności nierejestrowanej, którą można prowadzić, jest sprzedaż własnoręcznie wykonanych przedmiotów, jak biżuteria czy dekoracje. Ważne jest jednak, aby takie działania pozostały na małą skalę i nie przekraczały ustalonych limitów przychodów. Więcej przykładów i porad związanych z działalnością nierejestrowaną można znaleźć pod adresem https://www.extra-plonsk.pl/co-mozna-of ... -przyklady oraz pamiętanie o tych ograniczeniach jest kluczowe dla uniknięcia konieczności rejestracji działalności.
Ważka

Re: Prowadzenie własnej firmy

Post autor: Ważka »

Rozważając założenie firmy za granicą, warto zwrócić uwagę na jurysdykcję, która oferuje korzystne warunki podatkowe, stabilność polityczną i ekonomiczną oraz łatwość w prowadzeniu biznesu. Singapur wyróżnia się jako lider w wielu rankingach dotyczących łatwości prowadzenia działalności gospodarczej. Informacje na temat porównania różnych jurysdykcji można znaleźć tutaj https://joblife.pl/roznosci/porownanie- ... a-granica/ co może być pomocne w podjęciu decyzji. Wybór odpowiedniej jurysdykcji zależy jednak od specyfiki działalności oraz planowanych rynków docelowych.
picolllo

Re: Prowadzenie własnej firmy

Post autor: picolllo »

Wiecie prowadzenie biznesu, to na pewno jest wyzwanie. Przede wszystkim trzeba zastanowić się nad tym - na jakie rozwiązania warto się zdecydować, aby usprawnić niektóre aspekty. Mnie przykładowo zainteresował Voicebot HR u firmy Apifonica. Voicebot pozwala dużo sprawniej przeprowadzać rekrutację, automatycznie przekazuje każdemu kandydatowi informację zwrotną. Myślę, że na coś takiego się warto zdecydować.
asme88

Re: Prowadzenie własnej firmy

Post autor: asme88 »

W biznesie liczy się niezawodność. Dlatego to co jest ważne, to to wybór odpowiednich maszyn, które prace przyspieszą i zautomatyzują. Jak chodzi o mnie, to planuję teraz zakupić Maszyny pakujące u firmy ISHIDA. Widziałam na ich temat wiele pozytywnych opinii - także według mnie warto na nie postawić.
ODPOWIEDZ