Remont u rodziców

Znajdź idealny prezent na Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci lub Dzień Dziadka. Upominki dla rodziny na urodziny, imieniny, jubileusze i rocznice.
Ilina

Remont u rodziców

Post autor: Ilina »

Moi rodzice za dwa tygodnie będą obchodzić czterdziestą rocznicę swojego ślubu i z tej okazji postanowili pojechać na wycieczkę życia. Super sprawa. My - dzieci, zdecydowaliśmy, że w prezencie z tej okazji (w czasie ich nieobecności) zrobimy remont ich salonu, mamy na oku meble z https://www.salonmeble.com.pl i serdecznie Wam ich polecam. Świetna jakość, za dobrą cenę.

sklep z blachami
dżastaa

Re: Remont u rodziców

Post autor: dżastaa »

Fajnie, że remontujecie swoim rodzicom dom. Może w ogóle szukacie pomysły na wnętrza? Jak tak, to tutaj https://www.grandegroup.net.pl/tapety-w ... do-kuchni/ macie przykładowo pomysł na aranżację kuchni z zastosowaniem tapety winylowej. Może pomysł się spodoba...
elizaa

Re: Remont u rodziców

Post autor: elizaa »

A powiedzcie, gdzie znajdę farby lateksowe dulux kolory, chodzi mi wiecie o paletę kolorów. Też planuję przeprowadzić remont, ale w moim domu i tak teraz szukam inspiracji, a także chcę sprawdzić jakie są teraz modne kolorki. Może dla mnie macie jakieś dobre namiary???
ODPOWIEDZ