Remont u rodziców

Znajdź idealny prezent na Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci lub Dzień Dziadka. Upominki dla rodziny na urodziny, imieniny, jubileusze i rocznice.
Ilina

Remont u rodziców

Post autor: Ilina »

Moi rodzice za dwa tygodnie będą obchodzić czterdziestą rocznicę swojego ślubu i z tej okazji postanowili pojechać na wycieczkę życia. Super sprawa. My - dzieci, zdecydowaliśmy, że w prezencie z tej okazji (w czasie ich nieobecności) zrobimy remont ich salonu, mamy na oku meble z https://www.salonmeble.com.pl i serdecznie Wam ich polecam. Świetna jakość, za dobrą cenę.
dżastaa

Re: Remont u rodziców

Post autor: dżastaa »

Fajnie, że remontujecie swoim rodzicom dom. Może w ogóle szukacie pomysły na wnętrza? Jak tak, to tutaj https://www.grandegroup.net.pl/tapety-w ... do-kuchni/ macie przykładowo pomysł na aranżację kuchni z zastosowaniem tapety winylowej. Może pomysł się spodoba...
elizaa

Re: Remont u rodziców

Post autor: elizaa »

A powiedzcie, gdzie znajdę farby lateksowe dulux kolory, chodzi mi wiecie o paletę kolorów. Też planuję przeprowadzić remont, ale w moim domu i tak teraz szukam inspiracji, a także chcę sprawdzić jakie są teraz modne kolorki. Może dla mnie macie jakieś dobre namiary???
Laja 29

Re: Remont u rodziców

Post autor: Laja 29 »

Witajcie, wadowiczanie! Chciałbym poprawić jakość wody pitnej w moim domu w Wadowicach https://twojaczystawoda.pl/uzdatnianie-wody/wadowice/ . Czy ktoś z Was korzysta z usług firm zajmujących się uzdatnianiem wody? Jakie macie sugestie lub doświadczenia w tej kwestii?
Kamil 30

Re: Remont u rodziców

Post autor: Kamil 30 »

Witajcie! Zastanawiam się, jakie kołki montażowe do styropianu https://kemplast.pl/kolki-do-styropianu/ są najlepsze do zastosowania przy montażu izolacji termicznej w rodziców domu. Czy macie jakieś rekomendacje lub wskazówki dotyczące wyboru odpowiednich kołków? Zależy mi na trwałości i bezpieczeństwie montażu.
Tomiczek

Re: Remont u rodziców

Post autor: Tomiczek »

Ja bym jeszcze zamontował monitoring, bo to nigdy nie wiadomo. Słyszałem o takich sytuacjach, że w pewnym wieku rodzic potrafił wyjść z domu w nocy. Lepiej być zabezpieczonym na przyszłość. Buziaki.
rasek

Re: Remont u rodziców

Post autor: rasek »

Przede wszystkim zadbajcie o ocieplenie domu - bez tego ani rusz. Wiem to z własnego doświadczenia. Odkąd ociepliłem dom z użyciem styropianu https://styro24.pl/yetico-m-9/ to odczuwam dużo większy komfort cieplny.
igaa

Re: Remont u rodziców

Post autor: igaa »

I super. Widzę, że każdy tutaj ma świetne pomysły... A czy kojarzycie sklep z farbami online MalowaneSercem.pl ? Tak pytam, ponieważ zauważyłam, że mają fajne farby, które nie mają w sobie szkodliwych substancji i nawet kobiety w ciąży mogą z nich korzystać. Czy to prawda?
Hasiiuk

Re: Remont u rodziców

Post autor: Hasiiuk »

Wywóz gruzu jest nieodzowną usługą podczas remontów i prac budowlanych. Firmy oferujące wynajem kontenerów na gruz dostarczają różnorodne opcje dopasowane do specyficznych potrzeb klientów. Kontenery na gruz dostępne są w różnych rozmiarach, co umożliwia efektywne zarządzanie odpadami budowlanymi. Dzięki wynajmowi kontenerów można sprawnie i bezpiecznie pozbyć się gruzu oraz innych odpadów, utrzymując porządek na placu budowy. Kontenery na śmieci są również niezbędne, aby zarządzać różnorodnymi odpadami, które powstają podczas prac. W Olsztynie w tym temacie pomoże z pewnością ta firma https://zamow-kontener.pl/warminsko-maz ... u-olsztyn/ , warto zapoznać się z ich ofertą.
ODPOWIEDZ