Zestawy narzędzi

Trafiony prezent dla niego – pomysły na prezent na Dzień Chłopaka, urodziny męża, szefa, kolegi z pracy i na Dzień Ojca. Sprawdź, gdzie kupić prezent dla mężczyzny!
Adka

Zestawy narzędzi

Post autor: Adka »

Tak jak przyjęło się, że dla kobiety zawsze trafionym prezentem będzie na przykład zestaw dobrych kosmetyków, tak z prezentami dla osobników płci męskiej zawsze mam jakiś problem ;) Co myślicie o tym, żeby zamówić zestaw narzędzi? Znalazłam fajny w sklepie https://www.gravaco24.pl i wydaje mi się to dobrym pomysłem, tym bardziej, że facet jest złotą rączką :)
Maria1

Re: Zestawy narzędzi

Post autor: Maria1 »

Adka pisze: ↑24 wrz 2021, 13:21 Tak jak przyjęło się, że dla kobiety zawsze trafionym prezentem będzie na przykład zestaw dobrych kosmetyków, tak z prezentami dla osobników płci męskiej zawsze mam jakiś problem ;) Co myślicie o tym, żeby zamówić zestaw narzędzi? Znalazłam fajny w sklepie https://www.gravaco24.pl i wydaje mi się to dobrym pomysłem, tym bardziej, że facet jest złotą rączką :)
świetny pomysł, kupiłam mu taki zestaw na święta to co teraz bym nie chciała to zrobi, nawet sam nasze ogrodzenie gabionowe złożył https://wado.net.pl/ogrodzenia-gabionowe/warszawa/

czerwona soczewica właściwości
ODPOWIEDZ