Męskie sportowe ubrania

Trafiony prezent dla niego – pomysły na prezent na Dzień Chłopaka, urodziny męża, szefa, kolegi z pracy i na Dzień Ojca. Sprawdź, gdzie kupić prezent dla mężczyzny!
Bianka

Męskie sportowe ubrania

Post autor: Bianka »

Chcę kupić dla mojego partnera jakieś nowe sportowe ubrani. Chodzi od jakiegoś czasu na siłownię, widzę, że bardzo to lubi, więc na pewno jakieś nowe ciuszki by mu się przydały. Zamawiałam sobie legginsy z https://repinpeace.com i jakościowo są świetne. Może ktoś z Was wie jak wygląda kwestia ich męskich ciuszków? Też są tak dobre?
Gosia7

Re: Męskie sportowe ubrania

Post autor: Gosia7 »

Też mojemu zamówiłam nową kurtkę https://goodsport.pl/turystyka/odziez/k ... ro-jacket/. Bardzo lubi podróżować po górach więc chociaż niech chłop nie zmarznie. nawet nie wiedziałam, że dobre kurtki na zimę czy kurtki w góry tyle kosztuję. Mam nadzieje, że będzie chociaz na lata.
kirra

Re: Męskie sportowe ubrania

Post autor: kirra »

Jest mnóstwo sklepów odzieżowy, także wszystko zależy - co i dla kogo szukacie? Jak interesują was chociażby eleganckie marynarki dla chłopca, to w tym zakresie warto byłoby przykładowo postawić na firmę Standar. Tam znajdziecie produkty najwyższej jakości i o niebywałej estetyce.
ODPOWIEDZ