Wata cukrowa

Najlepsze sklepy z zabawkami, sprawdzone pomysły na prezent dla 3-latka, 12-latka, dziewczynki i chłopca. Podziel się pomysłami na prezent dla dziecka na chrzciny i komunie.
GraKaKa

Wata cukrowa

Post autor: GraKaKa »

Mój synek uwielbia watę cukrową więc na urodziny kupiłam mu karton waty cukrowej https://icecup.pl/oferta/wata-cukrowa/ zaprosił swoich kolegów i jedli ze smakiem. Wiadomo, tylko wszystko musi być z umiarem bo to w końcu cukier. Ale raz za czas można sobie osłodzić życie :lol:
lorna

Re: Wata cukrowa

Post autor: lorna »

O tak, słodycze to zawsze fajny prezent dla dzieciaków, moje w każdym razie są łasuchami i dałyby się pokroić za coś słodkiego. Oczywiście uważamy z cukrem, także nie dostają słodyczy często. W weekendy albo na różne uroczystości nie odmawiamy sobie jednak słodyczy, często kupujemy je online w Coś słodkiego (mają też sklep na Puławskiej w Warszawie). Kupicie tam słodycze z całego świata, pyszności amerykańskie, angielskie czy niemieckie, super wybór i naprawdę świetne rzeczy. Uwielbiamy ich specjały od Hershey’s a dzieciaki mają dobrą zabawę z fasolkami z Harrego Pottera :)
ODPOWIEDZ