Dzień Dziecka - jaki prezent?

Najlepsze sklepy z zabawkami, sprawdzone pomysły na prezent dla 3-latka, 12-latka, dziewczynki i chłopca. Podziel się pomysłami na prezent dla dziecka na chrzciny i komunie.
Awatar użytkownika
Luborada_69
Posty: 0
Rejestracja: 18 sty 2022, 17:47

Dzień Dziecka - jaki prezent?

Post autor: Luborada_69 »

Jakie macie pomysły na prezent z okazji dla dziecka dla Waszych dzieciaczków? Kurczę, przeglądam strony internetowe, poszukuję pomysłów i nie ukrywam, chociaż wstyd się przyznać, że w głowie mam totalna pustkę. Sama nie wiem. Dajcie też znać nie tylko co kupujecie, ale też gdzie - jakie sklepy z zabawkami możecie polecić? Myślę, żeby kupić jakiś zestaw klocków
aliss88

Re: Dzień Dziecka - jaki prezent?

Post autor: aliss88 »

Wiecie, tak się mówi - ale faktycznie czas leci i zaraz trzeba będzie wybrać coś na prezent. Ja
w sumie mam coś już na uwadze, a dokładnie pisząc to wpadła mi ostatnio w
oko puky hulajnoga . Jest nowoczesna, solidnie wykonana i jestem przekonana, że zapewni dziecku sporo radości.
Magdalena

Re: Dzień Dziecka - jaki prezent?

Post autor: Magdalena »

Na takie okazje dobrze jest przygotować się odpowiednio wcześniej ponieważ poza sezonem zakupowym możemy liczyć na bardzo atrakcyjne ceny. W dzisiejszych czasach warto jest promować aktywność fizyczną ponieważ wiele dzieci ma z tym problem. Wszystko za sprawą rozwoju technologii jaki jakby nie patrzeć sprawia, że jesteśmy bierni. Dlatego zrezygnujmy z prezentów w postaci elektroniki, ograniczając znacznie korzystanie z niej. Jeżeli chodzi o idealny prezent dla chłopca to może być to piłka do piłki nożnej - https://www.brylano.com/pl/c/Pilki-do-pilki-noznej/609 jaką może pochwalić się wśród swoich kolegów. Jednak markowy produkt będzie miał też wpływ na jakość samej zabawy, a przy tym będzie długotrwały.
ODPOWIEDZ