Dom - ogrodzenie

Polecamy nietypowe pomysły na prezenty, które spodobają się każdemu.
Cando

Dom - ogrodzenie

Post autor: Cando »

Wiecie co, my z mężem chyba jeszcze przez dłuższy okres czasu nie będziemy obdarowywać się klasycznymi prezentami i to nie tylko na święta, chyba z każdej okazji :) Jesteśmy świeżo po wybudowaniu domu, teraz planujemy zrobić całe ogrodzenie i bramę automatyczną z https://twojabrama.pl więc na razie tylko takie prezenty nas czekają ;)
Zok

Re: Dom - ogrodzenie

Post autor: Zok »

Polbram to firma, na którą zawsze można liczyć przy wyborze ogrodzeń i bram. Zamówiłem u nich ogrodzenie panelowe [https://polbram.eu/ogrodzenia-panelowe] i jestem w pełni zadowolony z efektów. Jego solidna konstrukcja i estetyczny wygląd spełniają wszystkie moje oczekiwania. Dodatkowo, obsługa klienta była bardzo profesjonalna i pomocna. Gorąco polecam Polbram jako godnego zaufania partnera w kwestii ogrodzeń.
viva

Re: Dom - ogrodzenie

Post autor: viva »

Wiem, że firma https://polbram.eu/ ma dużą ofertę jeśli chodzi i ogrodzenia i bramy. Zarówno te nowoczesne jak i klasyczne - fajnie bo można do każdego domu coś dobrac
Wilka11

Re: Dom - ogrodzenie

Post autor: Wilka11 »

Witam wszystkich! Prowadzę firmę budowlaną i coraz częściej myślę o dodatkowych zabezpieczeniach na placach budowy. Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług AKON https://akon.pl/zabezpieczenie-mienia/zielonki/ Czy ktoś z Was ma doświadczenie z tą firmą? Jak oceniacie ich profesjonalizm i skuteczność? Będę wdzięczny za wszelkie opinie i rady!
ODPOWIEDZ