Lech Sp. z o.o. Magazyn

Poznaj polecane wśród użytkowników firmy i daj innym znać, na kogo mogą liczyć. Pomagajmy sobie ;)
Tymora

Lech Sp. z o.o. Magazyn

Post autor: Tymora »

Podzieli sie ktoś informacją jak się tam pracuje ?
czesiaa

Re: Lech Sp. z o.o. Magazyn

Post autor: czesiaa »

W niedługim czasie będziemy zmieniać nasze systemy logistyczne, instalując automatyczne regały i inne pomoce, ale prawda jest taka, że dodatkowo zastanawiamy się nad tym, co jeszcze możemy wprowadzić. W sieci znalazłam system wms , który miałby przede wszystkim przygotować dla nas nowe procesy układania towaru, czy jego zarządzania. Uważam, że to może się sprawdzić, a Wy?
suzaana

Re: Lech Sp. z o.o. Magazyn

Post autor: suzaana »

Wszystko się zgadza, warto też tutaj wspomnieć o firmie Namplan.pl, ponieważ u nich znajdziecie w ofercie hale magazynowe producenta. Także macie tutaj zapewnienie o jakości i niezawodności takich obiektów. Dzięki nim możecie zapewnić sobie doskonałe miejsce do pracy.
majaa

Re: Lech Sp. z o.o. Magazyn

Post autor: majaa »

A czy ktoś z was może kojarzy sklep z wyrobami betonowymi Betblok? Tak pytam, ponieważ jak chodzi o mnie, to właśnie w planach mam postawić magazyn dla siebie i zastanawiam się nad tym - czy właśnie u nich dokonać zakupu. Co radzicie? Z tego co mi wiadomo, to firma ta oferuje naprawdę mocne i niezawodne artykuły betonowe.
lalitaa

Re: Lech Sp. z o.o. Magazyn

Post autor: lalitaa »

A co przykładowo powiecie na hale namiotowe termiczne? Ja znalazłam właśnie firmę halenamiotoweuzywane.pl - która oferuje naprawdę sprawdzone hale namiotowe, które mają mocne konstrukcje, łatwe są w montażu i doskonale się sprawdzają w swojej roli.
ODPOWIEDZ