Mieszkanie?

Eleganckie prezenty z wyższej półki – zegarki, perfumy, wycieczki, gadżety i nowe technologie, zabiegi estetyczne. Znajdź idealny prezent luksusowy dla wyjątkowej osoby.
ptiena

Mieszkanie?

Post autor: ptiena »

Wiem, że taki prezent jak mieszkanie, może faktycznie wydawać się luksusowy w dzisiejszych czasach, ale od dawna odkładałam na ten cel pieniądze, część planuję kredytować i chcę kupić na start mojej córce mieszkanie. Planuję nawiązać współpracę z agencją nieruchomości https://www.house-factory.pl z Łodzi, oni ogarną wszelkie formalności.
mieszko

Re: Mieszkanie?

Post autor: mieszko »

Jak kupować mieszkanie to tylko nowe, z rynku pierwotnego. Swoją drogą, mogę wam polecić świetnego dewelopera. Decydują się na ofertę https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe ... tor-krakow na pewno nie pożałujecie :) Sami sprawdźcie.
wodna12

Re: Mieszkanie?

Post autor: wodna12 »

Ja właśnie zastanawiam się w co zainwestować pieniądze, czy lepiej w nieruchomości czy może lepiej inwestycje finansowe. Pewnie najlepszym rozwiązaniem byłaby dywersyfikacja inwestycji jednak mieszkania w ostatnim czasie mocno podrożały więc trochę się waham.
ODPOWIEDZ